Kaliteli Hizmet ve Güven Duygusu

1992 yılından bu yana
ürettiğimiz her üründe
kaliteli hizmet ve güven

Tutku ve kendini adamışlıkla dünyayı daha yaşanabilir bir yer yapabilme düşüncesi ile çıktık yola ve bu yolda kendimizi sürekli olarak yenileyerek, geliştirerek günümüze kadar geldik. Şimşek olarak 1992 yılından bu yana ürettiğimiz ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizde kaliteli hizmet ve güven duygusunu her zaman korumayı kendimize görev bildik ve sektörümüzde birçok yatırımı hayata geçirerek ülkemizde ve dünyamıza güneş enerjisi kullanımını arttırmada büyük çabalar sarf ettik ve başardık.

  • Güneş enerjisinin her yapıda olabilmesi için daha ekonomik ve dayanıklı sistemler üretiyoruz.
  • Güneş enerjisi sistemleri artık bir lüks değil bir gerekliliktir.
  • Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak için her zaman daha fazla çalışacağız.

Kalite Yönetim Sistemi

Kalite sistemimizi, hammadde girişinden son sevkiyat noktasına kadar tüm kontrol aşamalarını kapsamlı bir şekilde yaparak ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılıyoruz.

Sürekli Gelişim Politikası

Hizmetlerimizi, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın desteği ile sürekli geliştirerek geleceğe daha da güvenle bakmaya devam ediyoruz. Her geçen gün kendimizi ve üretim prosesimizi güncelliyoruz.

Dünyanın Dört Bir Yanında

Ürünlerimizin ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırmanın ve uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmasıyla gurur duyuyoruz.

Küresel Bir Bilinçlenme

Doğanın feryat ettiği,
kaynakların tükendiği
bir çağda yaşıyoruz

Küresel bir bilinçlenmeye ve aydınlanmaya ihtiyacımız olduğu kanısındayız.

Bu yüzden sıcak su üretim sistemlerinde en çevresel, ekonomik ve verimli çözümün güneş enerjisi olduğuna ve daha iyi bir gelecek için çözümün tek mutlak olduğuna inancımız tam. Bu misyon üzerinde fabrikamızı ve üretimimizi sürekli geliştiriyor, güneş enerjisinin her yapıda olabilmesi için daha ekonomik ve dayanıklı sistemler üretmeye devam ediyoruz.

Bizi Şimşek yapan değerlerimiz

Bizi, biz yapan en önemli değerlerimiz

Misyonumuz

Vizyonumuz

Sosyal sorumluklarımızın bilinciyle çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız için, sürekli gelişim ve ilerleme ile farklılık yaratarak geleceği olumlu şekillendirmek.

Hedeflerimiz

Üstün Müşteri Memnuniyeti, Geniş Ürün ve Hizmet Portföyü, Sürdürülebilir Organik Büyüme, Küreselleşme

Değerlerimiz

Güven, Kalite, Yenilikçilik, Müşteri Odaklılık, Çevreye Duyarlılık, Profesyonellik, Çalışanlarının Gelişimini Desteklemek, Takım Çalışması

Güneş Enerjisi Sektörünün Lideri

Uygulamada ve
Üretim Kalitesinde