Termal Güneş Kollektörleri

Şimşek Solar güneş kollektörleri sahip olduğu özellikler ile her türlü dış hava koşullarına karşı gösterdiği dayanıklılık ile şehirde, deniz kenarında, dağ yamacında, hatta çöl koşullarında bile sorunsuz kullanım sağlar. Dünya’nın her noktasında kaliteli enerji üretir.

Özel tasarımı sayesinde kollektör içi terleme minimize edilerek camın içerden kirlenmesi engellenir ve kollektör uzun yıllar ilk günkü verimi ile çalışır.

Mükemmel emici absorber yüzeyi, akıllı gövde tasarımı, 4 mm kalınlığında düşük demir oksitli temperli solar camı ve yan izolasyon olarak sıkıştırılmış klima levhası, alt izolasyon olarak da taş yünü yalıtımı ile hem yazın hem de kışın çok yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

Paslanmaz çelik ve galvaniz kaplı siyah sacdan yapılmış özel tasarımlı montaj ekipmanları ile güneş kollektörlerinin her çatıya uygun şeklide hızlı ve güvenli monte edilmesini sağlar.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve AR-GE çalışmalarımız ile kullandığımız malzemelerin birbiri ile maksimum verimde çalışmasını sağladık. Ürünlerimiz kalite anlayışımız gereği bağımsız kuruluşlara test ettirilerek tüm Dünya’da geçerliliği olan SOLAR KEYMARK sertifikalarına sahiptir.

” BİR İŞ BİR KERE YAPILIR ” prensibi ile çıktığımız yolda en son teknoloji ile üretilmiş en kaliteli ürünlerimiz ile sizlerin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.