Lojistik Hizmetleri

Anasayfa Şirket Lojistik Hizmetleri

Lojistik Hizmetleri

 

Şimşek Tedarik Zinciri – Sorunsuz tedarik zinciri oluşturmaktaki yeteneğimiz ve son derece güvenilir teslimat performansımız bizim ve müşterilerimiz için belirleyici bir rekabet avantajı oluşturmaktadır. Modern, yüksek depolama kabiliyetine sahip depomuz bize kış aylarında bile maliyeti en uygun üretimi sağlama imkanı ve yoğun zamanlarda da sürekli tedarik kapasitesi için garanti sağlamaktadır.

Lojistik Hizmetleri – Üretim yelpazemiz içerisinde olan güneş kollektörü ve diğer ürünlerimizin sürekli stokta olması bir lojistik başarıdır. Müşterilerimize en yoğun sezon aylarında bile %98 teslimat güvenirliği sunuyoruz. 150.000 m2 kadar kollektör 6.400 depolama alanında 17 metreye kadar yüksek sıralar halinde raflarda depolanmaktadır.

Özelleştirilmiş Paketleme Çözümleri – Güneş kollektörleri ve diğer ürünlerimiz kara-hava ve deniz yolu ile nakliye için kendi paketleme bandımızda esnek ve ekonomik olarak paketlenebilmektedir. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda ambalaj ve paketleme malzemelerinde özelleştirilmiş çözümler sunulabilir.

Müşterilerimize Avantajlarımız

  • Tüm yıl boyunca %98 tedarik performansı (yoğun sezonda bile)
  • Üretim kapasitesinin daha tutarlı kullanımı
  • Nakliye ve uygun maliyetli paketleme çözümlerinin yanı sıra yeniden kullanılabilir paketleme çözümleri